Kód: SM810405 Kategória: Domčeky pre deti
  Skladom
307,20 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Máte doma malých záhradníkov? Prvotriedny domček pre záhradníka Garden House od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci darček pre deti od 2 rokov, ktoré s ním zažijú množstvo skvelých zážitkov. Záhradný domček pôsobí realisticky, jeho povrch je vytvarovaný do reliéfu z kameňa a dreva. Je vybavený polovičnými dverami s otvorom na listy od poštára, 2 klasickými oknami (jedno s otvárateľnými okenicami), 2 okrúhlymi okienkami, takže je vnútri svieži vánok aj počas horúcich letných dní. Súčasťou domčeka je aj moderná 21-dielna sada záhradných doplnkov, s ktorými sa dieťa zahrá na skutočného záhradníka, vypestuje si svoje vlastné kvety a bylinky. 

Jedna stena domčeka je vybavená záhradnou mriežkou, na ktorú sa dajú upevniť až 4 kvetináče pomocou upevňovacích objímok. V sade sa nachádza celkovo 6 klasických kvetináčov (3 červené, 3 modré) a 1 veľký hranatý, s obsahom až 25 litrov a rozmermi 23*20*59 cm. Detičky sa potešia aj vtáčiemu kŕmidlu, do ktorého nasypú vtáčikom chutný zob. Pri práci sa záhradkári spoľahnú na krhličku, hrabličky, lopatku, sadič, k dispozícii majú aj plastové značky, na ktoré si napíšu typ zasadenej rastlinky a zapichnú ich do určeného kvetináča. Poznámky a dôležité dátumy si poznačia na šedú tabuľku, ktorú pripevnia na stenu domčeka. Skvelou súčasťou je aj listovací sprievodca s obrázkami, ktorý sa tiež pripevňuje na stenu domčeka a obsahuje dôležité tipy a triky pre výsadbu. Dajú sa naň dokonca prichytiť balenia so semiačkami. 

Z druhej strany domčeka nájdu deti praktický stolík, ktorý je uchytený na okne (dá sa umiestniť do interiéru v prípade zlého počasia). Ponúka dostatočný úložný priestor pre záhradné náradie a jeho veľká pracovná plocha uľahčuje deťom sadenie rastliniek do kvetináčov, presádzanie, výmenu substrátu, jednoducho všetky úkony, nevyhnutné pre starostlivosť o záhradu. Odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody pripraví chlapcom a dievčatám realistický zážitok, vďaka ktorému budú mať vlastný zdroj vody. Malí záhradníci tak môžu polievať a starať sa o kvety, získajú správny postoj k prírode. Ak deti nemajú dostatok dažďovej vody na polievanie, môžete im naliať vodu na strechu, odkiaľ im stečie cez odkvap do zbernej nádoby. Odtiaľ si vodu jednoducho napustia do krhličky.

Domček je rozšíriteľný o tieto doplnky:

 • letná kuchynka
 • piknikový stolík s lavicami
 • predzáhradka s kvetináčmi
 • elektronický zvonček
 • plné uzamykateľné dvere s kľúčikom s otvorom na poštu
 • plastovú podlahu (2 sety)
 • solárna lampa
 • slnečník pripojiteľný na piknikový stolík

Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, sivej, modrej a béžovej farby a krásny vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. 

Rozmery tohto domčeka sú 129*132*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom vďaka veľkým plastovým súčiastkam a dielmi. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Pôžitok z hry v domčeku je umocnený priestranným interiérom, deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v domčeku u detí rozvíja socializáciu, komunikačné schopnosti, kreativitu a fantáziu, pomocou hier napodobňujú dospelých. Získavajú pocit zodpovednosti, starajú sa o čistotu v domčeku, približujú sa k prírode a získavajú k nej správny postoj.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • záhradný domček s množstvom doplnkov
 • rozšíriteľný o ďalšie zariadenie
 • realistický vzhľad
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Pre kohoboy and girl
Vek24months
PôvodFrance
Rozmery129*132*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
UV filterÁno
Double wallÁno
PackageÁno
Hmotnosť25,93 / 29,13 kg
Farbabéžová

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...