Kód: AQ0251 Kategória: Loďky a lodné dráhy
9,60 EUR
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Hodnotenie:
Nehodnotené

Detský motorový čln s kapitánom medveďom Bo je skvelý doplnok k detským vodným dráham AquaPlay. Motorový čln s kapitánom je vynikajúci doplnok každej vodnej dráhy a v detskej zbierke by rozhodne nemal chýbať. Kapitán Bo na svojom člne riadi celý chod vodnej priehrady a dozerá na ostatných zvieracích pracovníkov. Vďaka motorovému člnu je vždy a všade veľmi rýchlo a nič mu neunikne.

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Hračka AquaPlay má rozmery 14,5*8,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Pre kohoboy
Vek3years
PôvodGermany
Rozmery14,5*8,5*7 cm
Celková výška7 cm
Rozmery balenia24*17*17 cm
Celková dĺžka14,5 cm
UV filterÁno
PackageÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbačervená

AquaPlay

Nakúpte u nás originálne hračky nemeckej značky AquaPlay, v ktorej majú zastúpenie najmä jedinečné vodné dráhy pre deti.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...