Kód: B56809 Kategória: Nočníky
19,20 EUR
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Hodnotenie:
Nehodnotené

Deti hravo naučíte umývať si zúbky a tváričku s ich vlastným umývadlom BIG. Červené detské umývadlo sa dá pripojiť na okraj štandardnej vane bez skrutkovania, len pomocou systému dvoch upínacích svoriek. Umývadlo pre deti má sklápacie zrkadlo, pohárik a zubnú kefku, celé je dekorované krásnymi nálepkami s motívom autíčka. Detské umývadlo je vhodné pre deti od jedného roka a využijú ho dievčatká aj chlapci. Vďaka hlbokému klenutiu sa do umývadla vojde dostatok vody a jednoduchý výpust uprostred umývadla umožňuje jeho praktické čistenie.

Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské umývadlo BIG má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia. Vďaka vysokoodolnému a stabilnému plastu vydrží umývadlo aj nešetrné zaobchádzanie. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Červené umývadlo s motívom autíčka je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Gendergirl
Vek18months
PôvodGermany
Rozmery40*39*16 cm
Rozmery balenia41*28*43 cm
UV filterÁno
PackageÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbačervená

BIG

Nakúpte u nás špičkové hračky obľúbenej nemeckej značky BIG. Nájdete tu detské odrážadlá, stavebnice pre deti, detské autíčka aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...