Kód: SM220364W Kategória: Doplnky pre bábiky
  Skladom
27,29 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Vďaka multifunkčnému batohu s klokankou Violette z edície Baby Nurse si užijú deti od 3 rokov veľa radosti pri cestovaní so svojou bábikou. Batoh pre deti v očarujúcich ružových a fialových odtieňoch disponuje praktickou klokankou, do ktorej sa zmestí bábika s maximálnou výškou až 42 cm. Na bočnej strane sa nachádza vrecko na fľašku a vďaka nastaviteľným ramenným popruhom sa batoh prispôsobí každému dieťaťu. Nadčasový batoh s moderným bodkovaným vzorom si získa pozornosť každého dieťaťa. Ľahko sa s ním manipuluje a uzatváranie je vyriešené sťahovacími šnúrkami a suchým zipsom.

Batoh je vyrobený z prvotriedneho textilu, ktorý sa dá jednoducho čistiť navlhčenou handričkou. Do batohu si dievčatká odložia všetky potrebné doplnky a príslušenstvo k svojej bábike. Hra na mamičky tak bude ešte realistickejšia a zábavnejšia, s bábikou strávia viac času, vezmú si ju na výlety, dovolenky aj na návštevy. Hravým spôsobom si rozvíjajú jazykové a komunikačné schopnosti, jemnú motoriku, city a zmysel pre povinnosť. Napodobňovaním života dospelých a hrou na mamičky sa deti najskôr naučia, ako sa orientovať v reálnom svete. Rozmery batohu s klokankou sú 20*9*34 cm. Bábika nie je súčasťou balenia. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s prepracovanými detailmi. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Gendergirl
Vek3years
PôvodFrance
Rozmery20*9*34 cm
Celková výška34 cm
Rozmery balenia20*9*34 cm
PackageÁno
Hmotnosť0,12 kg
Farbafialová
Suitable for a dollup to 42 cm

Smoby

Nakúpte u nás hračky Smoby. V ponuke nášho eshopu objavíte detské kuchynky, domčeky pre deti, šmykľavky, odrážadlá aj trojkolky.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...