Kód: BIG57126-B Kategória: Stavebnice BIG ako Lego
  Skladom
5,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Detská stavebnica BIG z kolekcie PlayBIG Bloxx prichádza k deťom od 24 mesiacov v motíve obľúbenej rozprávky Včielka Maja. Táto originálna stavebnica pozostáva zo 6-7 dielov a v balení nechýba ani figúrka Majinho kamaráta Vilka. Najdôležitejšou súčasťou balenia je práve figúrka Vilka, no deti si tu nájdu aj jeho postieľku, nočný stolík a takisto kocku s motívom stromu. V balení si detičky nájdu krásne dieliky, ktoré hrajú farbami a perfektne do seba zapadajú. Hrou so stavebnicami sa rozvíja jemná detská motorika, zlepšuje sa hmat a takisto si deti zlepšujú fantáziu a kreativitu. Spoznávajú nové tvary, farby a zdokonaľujú sa ich pohybové zručnosti. So stavebnicou PlayBIG Bloxx si užijú dlhé hodiny kreatívnej zábavy.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie detičky.

Genderboy and girl
Vek24months
PôvodGermany
Rozmery19*9*11 cm
Celková výška11 cm
Rozmery balenia48*34*10 cm
Celková dĺžka19 cm
UV filterÁno
PackageÁno
Hmotnosť0,1 kg
Farbazelená

BIG

Nakúpte u nás špičkové hračky obľúbenej nemeckej značky BIG. Nájdete tu detské odrážadlá, stavebnice pre deti, detské autíčka aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...