Kód: ECO1695 Kategória: Obyčajné kuchynky
  Skladom
27,99 EUR
Hodnotenie:
Nehodnotené

Kuchynka Superpack 3v1 od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje skvelý darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Nadčasová kuchynka poteší deti varnou platničkou, rúrou na pečenie, drezom, kuchynskými hodinami a bohatou sadou 19 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza kuchynské náradie v krásnej medenej farbe. Malí kuchári a kuchárky budú mať k dispozícii hrnce, príbory, tanierik, solničku, koreničku aj krabicu s omáčkou. 

Detská kuchynka v kombinácii červenej, šedej a bielej farby zaujme každé dieťa, pôsobí útulným dojmom. Ponúka dostatok úložného priestoru na 2 policiach a háčiky na zavesenie náradia. Vďaka praktickým doplnkom sa s ňou zahrajú aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti, rozvíjajú si jemnú motoriku, komunikačné a jazykové schopnosti, približujú sa svetu dospelých. Rozmery kuchynky sú 56*29*79 cm, jej celková výška je 79 cm. Je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží deťom dlhé roky. Váži iba 2,92 kg, takže sa dá ľahko presúvať a nezaberá veľa miesta.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Gendergirl
Vek18months
PôvodFrance
Rozmery56*29*79 cm
Celková výška79 cm
Celková dĺžka56 cm
PackageÁno
Hmotnosť2,92 kg
Farbačervená

Écoiffier

Nakúpte u nás krásne hračky Écoiffier za výhodnú cenu. V našom eshope nájdete detské kuchynky, stavebnice pre deti aj pieskoviská.
Kontakt
Polia s * sú povinné
loader  Načítavam hodnotenia...

Vybrali sme pre Vás

loader  Načítavam podobné produkty...